catzdaddy: (pic#11201651)
Нам сегодня пять месяцев.

Мы уже стоим на четвереньках, пытаемся ползти, весим почти 8 кг и у нас прорезался первый нижний зубик (без температуры и капризов, ттт)Дождь

Jul. 14th, 2017 07:35 pm
catzdaddy: (pic#11201650)
Третий раз за день - мощно, сильно, непрерывно.
Думал град, а то просто огромные капли.
Как в тропиках - нет-нет и резко нате вам. Также резко прошел.
catzdaddy: (Default)
Сегодня начали принимать документы. Остался без обеда. Домой пришел голодный и уставший. Зато с похвалой от декана - на моем счету 34 заявления на наш факультет. Из них добрая треть с аттестатами/дипломами-оригиналами, т.е. 100% поступление к нам.
Не довоенный уровень, но для первого дня очень даже неплохо.
catzdaddy: (pic#11201651)
Сегодня наша, украинская, Донецкая область отмечает свои заслуженные 85 лет со дня основания.Донец(ь)к с обеда раскатисто запускает праздничный "салют" (

Все буде Україна!!!

catzdaddy: (pic#11201651)

В оккупированном Донецке появилось ноу-хау уличной торговли.

 Адольф Донецкий (он же Фашик Донецкий) опубликовал на своей странице в Фейсбук фото торгового лотка, на котором продается «трусы для поездки за пенсий в Украину».


 

 

 «Трусы диверсионные. Оккупированный немытыми Донецк. Сегодня», - прокомментировал фото Адольф Донецкий. 

Комментируя пост пользователи отмечают, что написано «В Украину — это дорогого стоит».

www.62.ua/news/1707552

catzdaddy: (pic#11201650)
А вот даже не буду говорить в каком городе на Куйбышева 61 стоят три вышки.

На Синоптике - солнышко.


Read more... )

catzdaddy: (pic#11201650)
И все-таки он состоялся. День Европы, который перенесли из-за траура.

Кликабельно... )catzdaddy: (pic#11201650)
Сегодня на университетском крыльце. После обеда пошел дождь, ливень. Мокро, сильно, долго... Стою под козырьком. Двое смотрят на дождь: "Вчера Президент обещал, что вода будет, вот вам и вода" )))

Ага, пан Президент вчера заглянул в Покровск по делам.
catzdaddy: (pic#11201650)
Хотите - верьте, хотите - нет... Но я эту лабуду съел в первый раз в жизни.Выжил...

catzdaddy: (pic#11201651)
Це репост з http://gatto-puzatto.dreamwidth.org/31723.html

Як приємно почути слова вітання! А ще більше до душі – якщо вони сказані щиро, піднесено радісно і – твоєю рідною мовою! Проте форми вітання і прощання нерідко звучать у нашому повсякденні, м’яко кажучи, змодернізовано, до того ж – перетворено, змінено без потреби. Особливо у розмовній мові. Їх, такі неправильні форми вітань-прощань, можна почути і з засобів масової інформації, і від посадових осіб, і від педагогів. Але ж насамперед усі вони, позаяк є публічними людьми, повинні нести до громади літературну мову.
Цьому, звісно, є пояснення, проте нема виправдання. Довговікове насадження іншої мови, а заборона рідної дало свої, негативні, наслідки. І тому чуємо й самі, не задумуючись, повторюємо: "Добрий ранок!", "Добрий день!", "Добрий вечір!" Або – на нинішній кшталт (а для когось це – мода): "Доброго ранку!", "Доброго дня!", "Доброго вечора!", цебто щодо кожної пори доби слово "добрий" уживають у формі Родового відмінка. Проте, як стверджують сучасні мовознавці, зокрема, професор, академік Олександр Пономарів, ув українській літературній мові усталилися такі форми вітань: "Доброго ранку! Добрий день! Добрúдень! Добрий вечір! Добрúвечір!"...

На підтвердження – коментар самого мовознавця на його сайті: "Щодо формул вітання я вже неодноразово писав: доброго ранку, добрий день (добридень), добрий вечір (добривечір), добраніч (на добраніч) – це давно усталені формули. Гадаю, їх не варто міняти на штучні: доброго дня, доброго вечора. Так можна казати, коли при цих сполуках маємо ще дієслово: бажаю вам (тобі) доброго дня, доброго вечора".

Дехто прощається словами: "Всього вам доброго!". Але "Всього найкращого!" – це калька з московинської, себто дослівний переклад. Українською – "На все добре!".

(Ще зверну увагу на заголовок, зокр, слово "по-українськОМУ" в ньому. Форму "по-українському" мовознавці дозволяють. Дозволяють навіть найбільш уживану і найменш правильну "по-українськи", хоча якраз її, на мою думку, краще уникати. А в ЦЬОМУ випадку більш доречно – "по-українськОМУ", себто ЯК? Тут мається на увазі не якою мовою (ми ж начебто українською вітаємось), а ЯК вітаємось, якою формою: літературно, а не суржиком).

Цю низку різних форм вітань можна і продовжити, українська мова ними пребагата. Наші питомі слова і форми вітань-прощань не загубилися, вони – у вічно живих творах українських класиків, вони – ще на вустах старшого покоління або в пам’яті тих, хто чув їх не спотвореними. Їх відроджують активні громадяни суспільства. Бо звучать так природно, гарно і чисто! Звучать достоту по-українському: мелодійно і милозвучно:

– Доброго ранку! Радий бачити Вас! Привіт! Моє шанування! Здоровенькі були!
– Добрий день! Добридень! День добрий і Вам (вам)! На добридень! Будьте здорові з неділею! Доброго здоров'я! Будьте і Ви здорові!
– Добрий вечір! Добривечір! На добривечір вам! На добраніч! Добраніч!
– До нової зустрічі! Щасливо! Бувайте здорові! Щасти вам! Бувай! На все вам (Вам) добре! Щасти!
І патріотичне привітання, відновлене в наш час:
– Слава Україні! Героям – слава!!!

(Щиро – Любов Сердунич)
http://www.uamodna.com/articles/vitaymosj-po-ukrayinsjkomu/

catzdaddy: (pic#11201651)
В этот раз решили посетить один неординарный парк "развлечений", а заодно и прогулялись по натоптанным дорожкам.Только виды. только детали.
Кликабельно )
catzdaddy: (pic#11201650)
В этот день в Донец(ь)ке, ровно три года назад, была проведена первая и самая удачная тактическая операция (без сторонней помощи "отпускников") наземных ударных сил донецкой нации по освобождению территории города от ига украинской хунты ))) Начали с самой главной цитадели - с "Метро" ) 

Это вам не скакать под дудку гейропейцев!


catzdaddy: (pic#11201651)
Пичаль пичальная :(((В Швейцарии после "короткой, но отважной борьбы с раком" скончался британский актер Роджер Мур, известный по роли Джеймса Бонда. Об этом в совместном заявлении сообщили его дети Дебора, Джоффри и Кристиан.

Роджеру Муру было 89 лет.

catzdaddy: (pic#11201651)
18.05.17 - День вышиванки

Свято было напрочь испорчено сильным дождем (((Read more... )

September 2017

S M T W T F S
     12
34567 89
10 11 12 13 141516
17181920 21 2223
24 252627282930

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 10:32 pm
Powered by Dreamwidth Studios